Yükleniyor

Neler Yapıyoruz?

GRAFİK TASARIM 

 

Grafik tasarım; bizim hayal dünyamızın olmazsa olmazıdır.

Markaya ait bir mesajı görsel yollarla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla logo, afiş billboard, basın ilanları, dergi, tanıtım filmleri, ambalaj gibi görsellik gereken grafik tasarımlarını marka adına, yazılı ve görsel elemanlarla sanatsal ölçüler içinde tasarlamak bizim hayal dünyamızın işidir.

 

Bizim dünyamızda grafik tasarımcılarımız;

Hayalinizdeki özgün ve yaratıcı tasarımı sizin için gerçekleştirir. Şekil ve uzay ilişkilerini ince ayrıntılarına kadar görür, renk ve şekilleri ince ayrıntılara böler, hayal güçleri en az bir dünya kadar zengindir, sosyal her alana karşı ilgilidir ve her zaman yeniliklere açıktır.

Hedef kitleye verilecek mesajı en etkin biçimde ileten tasarımlarımız ile dünyanızda fark yaratıyoruz.

WEB TASARIM

 

Web Tasarım; Bizim İşimizdir.

Herhangi bir kurumun, kurumsal kimliğinin yansıtılıp, tanıtılması için sıkı çalışmalar yaparız. Kurumun ulusal ve uluslararası ağ ortamında kurumsal kimliğinin yansıtılıp, tanıtılması için online sistemlerde bulunması bizim işimizdir ve bu durum bizim web sitesi oluşturmamızı, sitelerin oluşması süreci de bizim dünyamıza göre web tasarımını oluşturur. Markanın oluşum aşamasında bizim için oldukça önemli adım olan web tasarım aşamasına önem verir, en farklı sitenin en iyi şekilde ortaya çıkması için elimizden geleni yaparız. Siteniz sizin kimliğiniz, biz ise bu kimliği en yaratıcı şekilde yansıtmak için çalışan bir ekibiz.

 

Web tasarımı oluştururken izlediğimiz yol;

·         Gelen işi şekillendirme; projelendirme

·         İşe en uygun görseli hazırlama; grafik tasarım

·         İşin yazılım öncesi hazırlığı; HTMT / CSS kodlama

·         İşin yazılımını gerçekleştirme; CMS entegrasyonu / yazılım işleri

·         Elimizde olan işin son aşaması; test etmedir.

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ


Bizim Dünyamızın Prodüksiyon Hizmetleri; Sınırsız ve Hızlıdır.

Geniş teknolojik ekipman parkuru, üst düzey stüdyolarımız ve alanında uzman ekibimizle, video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon hizmetleri üretmek bizim dünyamızın vazgeçilmez bir parçasıdır. İşini severek yapan ekibimiz ile markanız için hayal ettiğiniz her şey bizim dünyamızda.

Alanında profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz üst düzey fotoğraf stüdyomuzda, ürün kataloğu, marka kapak ve model çekimleri gerçekleştirmek adına fotoğraf prodüksiyonu yapmak için çalışmaktadır.

Markanız için ne gerekiyorsa World Ajans yanınızda.

Bizim dünyamızda prodüksiyon ekipleri;

Marka hakkında ayrıntılı bilgi edinir,

İlgili konuda tek başına veya ajans ekibimizle çalışıp ana temayı oluşturur,

Konu çerçevesinde görsel düzenlemeleri tamamlar ve mutfağımızdan prodüksiyon hizmetleri dünyamıza, görsel bir şölen yaratarak ayrı bir tatla yayılır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

 

Sosyal medya yönetimi; dünyamızın en önemli parçasıdır.

Markanızın sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her sorun, sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren dünyamızın işidir. Markanız için gereken her şeyi sizin yerinize biz yapıyoruz. Gelişen teknolojide sosyal medyanın markanız için önemi açıkça ortadadır. Markanız için siz yapılacak olan her şeyi bizim dünyamıza bırakın, geri dönüşleri izleyin. Geç kalmadan sosyal dünyada yerinizi alın.

Sosyal Medya Yönetiminde Bulunan Ekip Arkadaşlarımız;

Hesap kurulumu veya olan hesabın revizesi, hedef kitlenin belirlenmesi ve belirlenen kitlenin takibinin sağlanması, takipçi arttırma, kampanya destekleyici yarışma ve ödüllendirilmelerin yapılması içerik desteklemek adına görsel paylaşımlar, sosyal medyada markanızın tanınması için reklam kurgusu ve bu reklamların analizlerini yaparlar.

3D ÇİZİM & MODELLEME

3D Çizim ve Modelleme işleriniz profesyonel ekibimizin elinde şıklık kazanır.

Mimari yapılarınızın veya özel projelerinizin tasarımı ve modellenmesi işlemlerinde titizlikle çalışır, en doğru sonuçlara ulaşırız. Estetik ve sanatsal bir biçimde projeleriniz değer kazanır.