Yükleniyor

Neler Yaptık?

GRAFİK TASARIM

Markaya ait bir mesajı görsel yollarla belirli bir hedef kitleye ulaştırmak amacıyla logo, afiş billboard, basın ilanları, dergi, tanıtım filmleri, ambalaj gibi görsellik gereken grafik tasarımlarını marka adına, yazılı ve görsel elemanlarla sanatsal ölçüler içinde tasarlamak bizim hayal dünyamızın işidir.

WEB TASARIM

Herhangi bir kurumun, kurumsal kimliğinin yansıtılıp, tanıtılması için sıkı çalışmalar yaparız. Kurumun ulusal ve uluslararası ağ ortamında kurumsal kimliğinin yansıtılıp, tanıtılması için online sistemlerde bulunması bizim işimizdir ve bu durum bizim web sitesi oluşturmamızı, sitelerin oluşması süreci de bizim dünyamıza göre web tasarımını oluşturur.

CC Holding

SCC Grup ve diğer tüm grup şirketlerinin bir isim altında birleştiği CC Holding firmasının arayüz tasarımını yaratıcı ekibimizle bitirip yayına aldık.

ARTI 1 MİMARLIK ARAYÜZ TASARIMI

Çelik Çatı sektörünün öncülerinden Artı 1 Mimarlık web arayüz tasarımı konusunda bizi tercih etti, Türkiye'de bugüne kadar hayata geçirdiği görselleri kullanarak hazırladığımız tasarım yayında!

KARGILI OTOMOTİV ARAYÜZ TASARIMI

Bursa'da otomotiv sektöründe hizmet veren Kargılı Otomotiv web tasarım tasarımı konusunda bizi tercih etti, sektöre uygun renk ve grafiklerle çalışan ekibimizin projesi linkte!

AKTRADE DIŞ TİCARET ARAYÜZ TASARIMI

CC Holding Grup şirketlerinden olan Ak Trade Dış Ticaret firmasının sektöre ve müşteri portföyüne uygun şekilde hazırlanmış web arayüz tasarımı yayında!

İREM NATUREL ARAYÜZ TASARIMI

Türkiye'de kozmetik ürünler konusunda başarılı projelere imza atmış ve tüm Türkiye'ye satışlarına devam eden İrem Naturel firmasının web arayüz tasarımı ve ürün satış takibi modülü bulunan panel yazılımını başarıyla gerçekleştirdik.

DETOX ÇAYI ARAYÜZ TASARIMI

Mabella Kozmetik firmasının Skinnymint çayı için bizden talep ettiği Detox Çayı temalı web arayüz tasarımını başarıyla bitirdik.

E-ZAYIFLAMA ARAYÜZ TASARIMI

CC Holding ve World Ajans'ın ortak projesi olan E-Zayıflama projemize ait web sitemizin arayüz tasarımını ve panel yazılımını başarıyla bitirdik, şimdi inceleme zamanı!

SADUN YAPI ARAYÜZ TASARIMI

Şanlıurfa'da Yapı ve İnşaat sektörüne yeni bir soluk getiren, Şanlıurfa'yı yeniden inşaa eden firma Sadun Yapı'nın web arayüz tasarımı an itibariyle yayında!

SLM WELL ARAYÜZ TASARIMI

Kozmetik ürün satışında kendini Avrupa'ya kanıtlamış Slm Well'in arayüz tasarımını bitirdik, Gürcü'ce ve Rusça dil seçenekleriyle hazırladığımız arayüz tasarımı yayında!

ROOF ÇELİK ARAYÜZ TASARIMI

Çelik çatı sektörüne yeni bir soluk getiren Roof Çelik Çatı Sistemleri web arayüz tasarımında bizi tercih etti. Firma kurumsalına uygun renk ve materyaller kullanılarak kurumsal ve hareketli bir arayüz tasarımını daha bitirmiş olduk.

KAYIPEN ARAYÜZ TASARIMI + PANEL YAZILIMI

Bursa'da pencere sistemleri denildiğinde akla gelen ilk firma Kayıpen Ahşap Pencere Sistemleri web arayüz tasarımında bizi tercih etti. Html5 + Css3 'le kodlanmış arayüz ve gelişmiş yönetim paneliyle www.kayipen.com yayında!

İREMWRAP ONE PAGE ARAYÜZ TASARIMI

Son zamanların en çok sipariş alan ürünlerinden İremwrap için eğlenceli ve kullanışlı bir one page arayüz tasarımı hazırladık. Hızlı ve güvenilir şekilde sipariş verebilirsiniz.

BAKARAFARM ARAYÜZ TASARIMI + PANEL YAZILIMI

Bursa'nın iddaalı besi çiftliklerinden Bakarafarm web arayüz tasarımı ve panel yazılımında bizi seçti. Logo renkleri ve tasarımı esas alınarak ilerlenen arayüzün yanında detaylı ziyaretçi kontrolü yapabilen yönetim paneli aktif edildi.

CC SHOCK ONE PAGE ARAYÜZ TASARIMI

Tek ürün odaklı ve tek sayfa halinde tasarlanan CC Shock arayüzünde ürün baz alınarak buz ve kadın görsel ve metinleri ağırlıklı olarak kullanıldı.

HİRANUR A.Ş. ARAYÜZ TASARIMI

2016 yılında Mersin'de kurulan Hiranur Dış Ticaret firması arayüz tasarımı ve panel yazılımlarında bizi tercih etti. Kurumsallığın yanı sıra eğlenceli bir arayüze sahip arayüzü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

PRODÜKSİYON HİZMETLERİ

Geniş teknolojik ekipman parkuru, üst düzey stüdyolarımız ve alanında uzman ekibimizle, video ihtiyacı duyulan her konuda estetik ve efektif video prodüksiyon hizmetleri üretmek bizim dünyamızın vazgeçilmez bir parçasıdır. İşini severek yapan ekibimiz ile markanız için hayal ettiğiniz her şey bizim dünyamızda.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Markanızın sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her sorun, sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren dünyamızın işidir. Markanız için gereken her şeyi sizin yerinize biz yapıyoruz. Gelişen teknolojide sosyal medyanın markanız için önemi açıkça ortadadır. Markanız için siz yapılacak olan her şeyi bizim dünyamıza bırakın, geri dönüşleri izleyin. Geç kalmadan sosyal dünyada yerinizi alın.

E-Zayıflama

E-Zayıflama Sosyal Medya Çalışması

İrem Wrap

İrem Wrap Sosyal Medya Çalışması.

Mabella Kozmetik

Mabella Kozmetik Sosyal Medya Çalışması.