Y羹kleniyor

BURSA'DA WEB TASARIM

İnternetin son yıllarda çok hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi ile beraber kurumsal şirketlerin dışında küçük büyük her firma kendine ait bir web sitesi ile hizmet vermeye, verdiği hizmetleri web sitesine taşımaya özen gösterir hale geldi. Özellikle her büyük ilde web tasarım yapılırken, küçük yerleşim bölgelerinde ki daha küçük firmaların bile web sitesi ile hizmetleri hızla arttı. Bursa’da web tasarım yapan firmalar, web tasarımın nasıl yapıldığı ve web tasarımın önemi World Ajans ile cevap buluyor.


Web Tasarım Nedir?

İnternet ortamında tanıtım ve reklam yapmak için firmaların veya kişilerin kurumsal kimlik oluşturması ortaya Web Tasarım hizmetlerini çıkarmıştır. Bir markanın müşteri ve ziyaretçilerinin, marka ürün ve reklam çalışmalarına ulaşabilmesi için Web sitesi olması mutlaka gereklidir. Web sitesi tasarımı işinin uzmanı reklam ajansları tarafından yapılmalı, ajansa bağlı çalışmayan kişilerin markanız hakkında tasarım yapması kesinlikle engellenmelidir.


Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım bireysel kişiler tarafından yapılacağı gibi, markanız adına çalıştığınız reklam ajansları veya medya danışmanlık hizmeti veren danışmanlık şirketleri tarafından da yapılabilir. Web Sitesi tasarlamak belirli hatlar belirlendikten sonra kafanızda olan tasarımları, hayata geçirmeniz ile mümkün olacaktır. Markanızın web sitesini, sizi ve en önemlisi markanız ve markanızın ürünlerini en iyi anlatacak görseller ve yazılarla desteklemek Web Tasarım için oldukça önemlidir. Web sitesi üzerinden tasarlanan içeriklerle, ürününüz hakkında detaylı bilgi vermeniz gerektiğini ve markanızın reklamını yapacağınızı unutmamanız gerekir. Markanıza en uygun görseller ve içerik ile web tasarım sitenizi oluşturmalısınız.


Web Tasarımın Önemi

Web tasarımla, internet üzerinden firma ve firma ürünlerinin sınırsız reklamını ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde web tasarımla firmanız ürünlerini aracısız satabilir, daha kurumsal bir şirket olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Türk Ticaret Kanunu tarafından belirlenen son yasaya göre en az 1 milyon şirketin web tasarımı yapılmış web sitesi olması gerekmektedir. Ve oluşturulan web sitesinde olması gerekenler şu şekildedir;

en az 3 yıllık bütçe analiz raporları sitede olmalı,

firma açılışı için pay ve gelir sahiplerinin belgeleri ,

şirket ortaklarının yönetim kurulu üyelerinin toplantı belgeleri tasarlanan sitede olmalıdır.


Şirketlerin web sitesi olmaması, olan web sitesinde gerekli belgelerin olmaması durumunda ise 3 ile 6 ay arasında hapis veya ceza parası olacaktır.


SİZİN İÇİN ÖNERİLEN HABERLER